اتصالات گالوانیزه چینی

مشخصات و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی


فروش انواع اتصالات گالوانیزه چینی با بهترین کیفیت و قیمت در فروشگاه بازار لوله و اتصالات ایران در بازار شادآباد تهران جهت دریافت لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی 1400 با نمایندگان فروش ما در تماس باشید. جهت دریافت لیست قیمت به روز شده اتصالات چینی و خرید اینترنتی اتصالات گالوانیزه چینی با بهترین قیمت و تخفیفات با ما در تماس باشید .

آخرین لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی 1401/11/02
مشاهده محصولات اتصالات گالوانیزه چینی
دانلود کاتالوگ اتصالات گالوانیزه چینی

بورس لوله و اتصالات ایران فروشنده انواع اتصالات گالوانیزه با برندهای مختلف همچون اتصالات گالوانیزه توپی برزیل ، اتصالات گالوانیزه مک ، اتصالات گالوانیزه جورج فیشر و اتصالات گالوانیزه چینی می باشد جهت خرید اینترنتی اتصالات گالوانیزه و دریافت به روز لیست قیمت و درصد تخفیفات می توانید با فروشگاه در تماس باشید .

فروش عمده اتصالات گالوانیزه چین

اتصالات گالوانیزه چین

اتصالات یکی از مهمترین موارد در لوله کشی می باشند . لوله های فلزی به طور نرمال در سایز های 6 متری می باشند برای اینکه بتوانیم مسیر لوله تغییر ایجاد کنیم نیاز به اتصالات داریم . اتصالات فلزی برای تغییر مسیر جریان ، انشعاب گیری ، تغییر سایز و… در ادامه فرآیند لوله کشی به کارگرفته می شوند . اتصالات فلزی دارای انواع مختلف می باشد که هر کدام را در مطالب های بعدی توضیح خواهیم داد در این مطلب می پردازیم به اتصالات دنده ای گالوانیزه ، اتصالات گالوانیزه برای اتصال لوله گالوانیزه به کار گرفته می شود و در موارد مختلف کاربرد دارد و دارای ظاهری سفید رنگ می باشد که رنگ سفید آن نشان از گالوانیزه بودن این نوع اتصالات می باشد . اتصالات گالوانیزه دارای برندهایی همچون اتصالات اتصالات گالوانیزه توپی برزیل ، اتصالات گالوانیزه مک ،

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر و اتصالات گالوانیزه چینی که در ادامه به آن می پردازیم.

بیشتر بدانید : اتصالات فلزی

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی
مشخصات و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی 1400

جهت استعلام قیمت به روز اتصالات گالوانیزه چینی 1400 با فروشگاه لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید .

فروش عمده اتصالات گالوانیزه با قیمت روز در بازار لوله و اتصالات ایران در تهران

برای مشاهده لیست قیمت انواع اتصالات گالوانیزه دنده ای و دیگر محصولات فروشگاه عضو کانال تلگرامی ما شوید.

مشخصات و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

لیست قیمت و مشخصات اتصالات گالوانیزه چینی 1400/09/17

محصولسایزقیمتمحصولسایز قیمت
زانو2الی 10 اینچتماس بگیریدسراه2 الی 10 اینچ تماس بگیرید
چپقی 2الی 10 اینچ تماس بگیرید روپیچ 2الی 10 اینچ 02166638402
09124111251
مغزی 2الی 10 اینچ تماس بگیرید بوشن 2الی 10 اینچ تماس بگیرید
قیمت مهره ماسوره سیاه 2الی 8 اینچ تماس بگیرید قیمت مهره ماسوره سفید 2الی 10 اینچ تماس بگیرید
اتصالات گالوانیزه تماس بگیرید بوشن جوشی سفید 2الی 10 اینچ تماس بگیرید
بوشن جوشی سیاه 2الی 10 اینچ 09124111251
02166638402
زانو 45 درجه 2الی 10 اینچ تماس بگیرید
چپقی 45 درجه 2الی 10 اینچ تماس بگیرید چهارراه تخت 2الی 8 اینچ تماس بگیرید
گپ 2الی 8 اینچ تماس بگیرید بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید
سراه تبدیلی تماس بگیرید درپوش 2الی 10 اینچ تماس بگیرید
لیست قیمت و مشخصات اتصالات گالوانیزه چینی 1400

دانلود لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی


اتصالات لوله گالوانیزه


لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چین

بیشتر بدانید : اتصالات گالوانیزه توپی برزیل tupy

کاربرد اتصالات گالوانیزه دنده ای چینی

اتصالات گالوانیزه چینی بیش از 50 سال وارد کشور مان شده است . اتصالات گالوانیزه برای انشعاب گیری ، تغییر دهنده مسیر و سایز لوله ، رابط بین دو شبکه در خطوط لوله کشی به کار گرفته می شود . بیشتر اتصالات با گذشت زمان دچار خوردگی و فرسایش می شوند ولی اتصالات گالوانیزه پس از تولید بر روی آن لایه گالوانیزه قرار می دهند و این امر باعث مقاوم شدن این نوع اتصالات در برابر خوردگی و فشار می شود . لوله و اتصالات گالوانیزه بیشتر در سیستم آبرسانی و موتورخانه ها مورد استفاه قرار می گیرند .

• استفاده در موتورخانه
• خطوط آبرسانی منازل
• انتقال سیالات
• تغییر سایز خطوط لوله
• لوله های فولادی
• صنایع آلومنیوم

شما مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت نمایندگی اتصالات گالوانیزه چینی و سوال در زمینه قیمت انواع لوازم تاسیساتی با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید کارشناسان فروش ما آماده پاسخگوئی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند و همچنین می توانید در کمترین زمان پیش فاکتور اقلام مورد نیاز خود را با بهترین درصد تخفیفات دریافت نمایید.

اتصالات لوله گالوانیزه
لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

نمایندگی اتصالات گالوانیزه چینی

فروش اتصالات گالوانیزه چینی
مشخصات و فروش اتصالات گالوانیزه چینی


فروش اینترنتی اتصالات گالوانیزه چینی

انواع اتصالات گالوانیزه چینی بر اساس ساخت

قیمت اتصالات گالوانیزه چینی


• زانو گالوانیزه چینی
• سراهی گالوانیزه چینی
• مغزی گلوانیزه چینی
• بوشن گالوانیزه چینی
• چپقی گالوانیزه چینی
• مهره ماسوره گالوانیزه چینی
• تبدیل گالوانیزه چینی
• روپیچ توپیچ گالوانیزه چینی

در ادامه توضیح مختصری در مورد محصولات اتصالات گالوانیزه چینی می پردازیم .

زانو گالوانیزه :

زانو گالوانیزه چینی برای تغییر خط لوله از آن استفاده می شود . زانو گالوانیزه دارای کاربردهای مختلفی می باشد و در درجه های زانو 45 – 90 درجه نسبت به فشار کاری تولید می شود .

قیمت نمایندگی اتصالات گالوانیزه

سه راهی گالوانیزه :

سه راهی گالوانیزه به دو صورت سراهی گالوانیزه مساوی و سراهی گالوانیزه تبدیلی می باشد . سراهی گالوانیزه چینی در دو درجه 45 – 90 درجه و برای انشعاب گرفتن خطوط اصلی لوله استفاده می شود .

فروش عمده اتصالات گالوانیزه چینی

مهره ماسوره گالوانیزه :

مهره ماسوره گالوانیزه چینی به دو صورت مهره ماسوره سفید و سیاه تولید و به بازار عرضه می شود . و برای متصل کردن دو لوله هم سایز به یکدیگر کاربرد دارد. و یکی از پرکاربردترین اتصالات گالوانیزه به حساب می آید . برای باز و بسته کردن شیرآلات برنجی از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده می کنند.

قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

بوشن گالوانیزه :

برای اتصال دو لوله که از بیرون دنده باشند از بوشن استفاده می کنند و برای باز و بسته کردن لوله ها و جهت لوله کشی آبی و گازی کاربرد دارد .

فروش اتصالات گالوانیزه چینی

مغزی گالوانیزه :

مغزی گالوانیزه یکی دیگر از انواع اتصالات گالوانیزه می باشد که برای متصل کردن دو اتصال دنده ای به همدیگر استفاده می شود . مغزی گالوانیزه ب دو صورت مغزی سفید و سیاه و به شکل بلند و کوتاه می باشد .

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

چپقی گالوانیزه :

چپقی گالوانیزه در دو درجه 45 و 90 درجه می باشد و زمانی که یکطرفه لوله از بیرون دنده یا نری باشد و طرف دیگر آن از داخل دنده یا مادگی باشد به کار گرفته می شود .

اتصالات گالوانیزه

روپیچ توپیچ گالوانیزه :

روپیچ توپیچ گالوانیزه در دو سایز 45 و 90 درجه و به دو صورت روپیچ توپیچ سیاه و سفید تولید و به بازار عرضه می شوند . روپیچ گالوانیزه زمانی که لوله گالوانیزه از یکطرف از داخل دنده و از طرفه دیگر از بیرون دنده باشد کاربرد دارد .

قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

تبدیل گالوانیزه :

اتصالات گالوانیزه چینی به دلیل قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن نسبت به دیگر برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در بازار مورد توجه مجریان تاسیسات می باشد . با توجه به اندازه و ساختار لوله های فولادی و گالوانیزه از این نوع اتصالات استفاده می کنند و بیشتردر صنایعی که دارای استقامت بالایی نیازدارند به کار گرفته می شود از جمله :

• صنایع نفت و گاز
• آب آشامیدنی
• کشاورزی
• بخار و هوا
• و……….
کاربرد دارد جهت دریافت لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی با همکاران فروش ما در تماس باشید .

انواع اتصالات گالوانیزه چینی
فروش انواع اتصالات گالوانیزه چینی

بیشتر بدانید : اتصالات گالوانیزه مک چینی

مزایای اتصالات گالوانیزه چینی


• هزینه پایین ساخت
• طول عمر بالا
• هزینه پایین تعمیرات
• مقاوم در برابر فشار زیاد
• استفاده در دمای بالا
• ضریب انبساطی طولی کم
• دوام پوشش اتصلات گالوانیزه
• رسیدن به هدف در زمان کوتاه مدت
• بازرسی آسان اتصالات گالوانیزه


قیمت سراهی گالوانیزه چینی ، قیمت زانو گالوانیزه چینی ، قیمت چپقی گالوانیزه چینی ، قیمت بوشن گالوانیزه چینی ، قیمت تبدیل گالوانیزه چینی ، قیمت مهره ماسوره گالوانیزه چینی ، قیمت مغزی گالوانیزه چینی ، قیمت لوله گالوانیزه چینی جهت دریافت بروز ترین قیمتها و بالاترین درصد تخفیفات اتصالات گالوانیزه با ما در تماس باشید .


02166638402
09124111251

جهت آبندی و جلوگیری از نشتی اتصالات گالوانیزه از نوار تفلون ، تفلون مایع ، کنف و خمیر لوله کشی استفاده می کنند . دریافت بروز لیست قیمت انواع اتصالات گالوانیزه چینی ، اتصالات گالوانیزه مک ، اتصالات گالوانیزه توپی برزیل و اتصالات گالوانیزه جورج فیشر می توانید لیست اقلام مورد نیاز خود را در تلگرام و یا وات ساپ ارسال نمایید تا در کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شد .

قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای چینی


با توجه به نوسانات بازار داخلی و وارداتی بودن اتصالات گالوانیزه چین و نوسانات قیمت جهت دریافت بروز ترین قیمت اتصالات گالوانیزه چین می توانید با نمایندگان فروش ما در بازار لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید .

قیمت اتصالات گالوانیزه چینی
مشخصات و قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات لوله گالونیزه


اتصالات در صنعت دارای انواع مختلفی می باشد یکی از این نوع ، اتصالات گالوانیزه می باشد که در بازار ایران دارای برندهای مختلف که از کشورهای مختلف وارد کشور می شود یکی از تولیدکننده کننده اتصالات گالوانیزه کشور چین می باشد که با بردهای مختلفی از جمله اتصالات مک ، سیتکو . و…. می باتشد . یکی از مهمترین آن ها اتصالات گالوانیزه مک چینی می باشد دارای قیمت مناسب و بهترین کیفیت می باشد و همچنیین دارای تاییدیه UL آمریکا می باشد . اتصالات گالوانیزه چینی مک از جنس چدن تولید شده و در برابر پوسیدگی و سایش مقاوم و دارای طول عمر بالایی می باشند.


امروز کشورمان ایران نیز به تولید اتصالات گالوانیزه در داخل کشور پرداخته است اما اتصالات گالوانیزه چینی دارای آبکاری گرم هستند ولی ااتصالات گالوانیزه ایرانی به روش آبکاری سرد تولید و به بازار عرضه می شوند و همین باعث شده که طول عمر اتصالات گالوانیزه ایرانی نسبت به چینی کمتر باشد .

بیشتر بدانید : اتصالات گالوانیزه جورج فیشر


قیمت اتصالات گالوانیزه چینی


فروش عمده اتصالات گالوانیزه چینی


پخش کننده اتصالات گالوانیزه چینی


برای دریافت لیست قیمت محصولات ، نمایندگی اتصالات گالوانیزه چینی و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی به قیمت نمایندگی با همکاران فروش ما در تماس باشید .
اتصالات گالوانیزه چینی موجود در بازار به دو صورت اتصالات چینی سفید و سیاه تولید می شوند و به صورت اتصالات دنده ای چینی می باشند . و با توجه به اینکه این نوع اتصالات در فولاد نفوذ می کند و به عنوان کاتد عمل می کنند باعث محافظت مقاطع ریز موجود در سطح فولاد بر اثر صدمات و خوردگی می شوند.

روش ساخت اتصالات گالوانیزه چینی


اتصالات گالوانیزه چینی به دو روش اتصالات گالوانیزه گرم و سرد ساخته و به بازار عرضه می شود .
مقدار سیلیکون و فسفر موجود در اتصالات گالوانیزه شدیدآ ضخامت و ظاهر پوشش گالوانیزه را تحت تاثیر قرار می دهند . مقدار 0.04% سیلیکون یا بیشتر و یا مقدار 0.05% فسفر یا بیشتر در اتصالات باعث ضخیم شدن پوشش گالوانیزه می شود که شامل آلیاژ آهن و روی می باشد . سولفور، منگنز و کربن موجود در اتصالات چین آثر کمتری در ضخامت پوشش اتصالات گالوانیزه چینی دارد .


گالوانیزاسیون کردن اتصالات گالوانیزه باعث می شود این نوع اتصالات از مقاومت بالایی برخوردار شوند و در برابر زنگزدگی و مواد شیمیایی مقاوم شوند . خالص بودن مواد گالوانیزه در گالوانیزاسیون کردن اتصالات باعث می شود بهتر جذب بدنه اتصالات شوند و مقاومت اتصالات گالوانیزه را نیز بالاتر ببرد .

بیشتر بدانید : اتصالات دنده ای گالوانیزه

استاندارد اتصالات گالوانیزه چین


اتصالات گالوانیزه به دو صورت استاندارد NPT و BSP تولید می شوند . اتصالات گالوانیزه چینی دارای استاندارد BSP می باشند و موقع اتصال به شیرآلات برنجی با استانداردNPT مشکلی بوجود نمی آورند .

برای استعلام قیمت و تخفیفات  و همچنین دریافت پیش فاکنور اتصالات گالوانیزه چینی با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید، تا کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود . شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید.

شماره تماس : 02166638402 09124111251

تهیه ی پیش فاکتور و استعلام قیمت در تلگرام و وات ساب 09124111251

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 7 و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 2

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *