ایران اتصال آسیا

مشخصات و لیست قیمت محصولات ایران اتصال آسیا


لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال آسیا

بورس لوله و اتصالات ایران ارائه دهنده انواع اتصالات جوشی درزدار و اتصالات مانیسمان (بدون درز) صنایع فولادی ایران اتصال_آسیا جهت دریافت بروزترین قیمت نمایندگی ایران اتصال و اطلاع ازدرصد تخفیفات با ما درتماس باشید .

آخرین لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال آسیا 1403/02/23
مشاهده محصولات مانیسمان ایران اتصال آسیا
مشاهده محصولات درزدار ایران اتصال آسیا


راههای ارتباطی ما جهت دریافت قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال و پیش فاکتور به صورت آنلاین

شماره تلفن : 02166638402
واتساپ و تلگرام : 09124111251

اتصالات جوشی ایران اتصال

محصولات کارخانه ایران اتصال به عنوان یکی از معتبرترین و قدیمی ترین شرکت ایرانی در تولید اتصالات جوشی مانیسمان و درزدار می باشد که در گذشته با نام تجاری آسیا شناخته شده بود ولی امروزه آن را با نام ایران اتصال می شناسند که دارای گواهینامه معتبر از کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد .اتصالات گازی ایران اتصال
قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال
تمامی قیمت های اتصالات جوشی ایران اتصال به روز می باشد .
شما مشتریان عزیز می توانید جهت دریافت درصد تخفیفات و خرید محصولات اتصالات جوشی ایران اتصال به صورت عمده و جزئی باما تماس بگیرید.نمایندگی ایران اتصال،نمایندگی کارخانه اتصالات جوشی مانیسمان ایران اتصال

صنایع فولادی ایران اتصال _آسیا
مشخصات و لیست قیمت صنایع فولادی ایران اتصال _آسیا

قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال آسیا

با توچه به نوسانات بازار داخلی ایران قیمت محصولات ایران اتصال مانند دیگر محصولات در حال تغییر می باشد جهت دریافت لیست قیمت بروز شده اتصالات جوشی درزدار و بدون درز ایران اتصال و درصد تخفیفات محصولات ایران اتصال با فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران در تماس باشید . بورس لوله و اتصالات ایران فروشنده انواع اتصالات فلزی از جمله اتصالات مانیسمان ، اتصالات سیاه درزدار ، اتصالات دنده ایی گالوانیزه ،اتصالات دنده ایی سیاه می باشد.

با عضویت در کانل تلگرانی می توانید از قیمت بروز اتصالات جوشی درزدار و بدون درز و تمامی محصولات فروشگاه مطلع شوید .


آدرس کانال تلگرامی بورس لوله و اتصالات ایران : t.me/boorseloole


دانلود لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال آسیا
لیست قیمت گازی ایران اتصال

محصولات اتصالات جوشی ایران اتصال

شرکت صنایع فولادی ایران اتصال آسیا

بیشتر بدانید : اتصالات جوشی

کارخانه صنایع فولادی ایران اتصال_آسیا


صنایع فولادی ایران اتصال آسیا تولید اتصالات گازی را از سال 1369 در کارگاههای کوچک در سه راه افسریه ی تهران شروع به کار نمود . کارخانه ایران اتصال در ابتدا کار خود را با تولید محدودی از زانو جوشی شروع کرد . ولی پس از مدتی با کسب تجربه توانست تولیدات محصولات خود را افزایش دهد.
و در سال 1375 با هدف تولید محصولات با کیفیت عالی تمرکز نمود . و توانست با مطالعه و سعی در به روز کردن روش تولیدات ، محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی و با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی تولید و به بازار عرضه کنند . در ادامه به برخی از محصولات شرکت صنایع فولادی ایران اتصال آسیا اشاره می کنیم . اتصالات گازی ایران اتصال ، کارخانه ایران اتصال

کارخانه ایران اتصال

نمایندگی کارخانه اتصالات جوشی مانیسمان ایران اتصال

اتصالات جوشی ، اتصالات جوشی مانیسمان بدون درز، اتصالات درزدار ، صنایع فولادی ایران اتصال_آسیا ، اتصالات جوشی ایران اتصال، کارخانه ایران اتصال

انواع محصولات شرکت صنایع فولادی ایران اتصال_آسیا

• انواع زانو جوشی مانیسمان و درزدار سایز 2/1 تا “14
• انواع سراهی جوشی درزدار و مانیسمان سایز 2/1 تا “8
• انواع تبدیل جوشی درزدار و مانیسمان سایز 4/3 تا “12
• انواع سردنده درزدار و مانیسمان سایز 2/1 تا “6
لیست قیمت نمایندگی کارخانه اتصالات جوشی مانیسمان ایران اتصال

لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال

لیست قیمت گازی ایران اتصال
مشخصات و لیست قیمت گازی ایران اتصال

گواهینامه و استانداردهای ایران اتصال آسیا

• دریافت گواهینامه ایزو ISO 9000
• دریافت گواهینامه ایزو ISO 900
• دریافت گواهینامه ایزو ISO 9004
• دریافت گواهینامه ایزو ISO 9011
• دریافت گواهینامه ایزو ISO 2000
• دارای استاندارد ملی ایران


هنگام خرید محصولات درزدار ایران اتصال آسیا و مانیسمان ایران اتصال آسیا به نام برند ایران اتصال آسیا درج شده بر روی محصولات توجه نمایید .

مشخصات محصولات صنایع فولادی ایران اتصال_آسیا

برای تولید اتصالات جوشی رده 20 مانیسمان ایران اتصال از برش لوله مانیسمان استفاده می کنند .اتصالات رده 20 در سایز 2/1 تا 16 اینچ تولید و به بازار عرضه خمی شود . متریال بکار رفته د رتولید این نوع اتصالات کربن استیل می باشد که به صورت جوشی لب به لب می باشد .نمایندگی ایران اتصال آسیا

اتصالات مانیسمان ایران اتصال
مشخصات و لیست قیمت اتصالات مانیسمان ایران اتصال

زانو جوشی مانیسمان و درزدار ایران اتصال :

زانو جوشی در زبان انگلیسی به نام Elbow می باشد . زانو جوشی مانیسمان در دو سایز 45 ، 90 درجه تولید و با توجه به نیاز مشتری انتخاب می شود . و برای تغییر مسیر خط های لوله از آن استفاده می شود .زانو جوشی مانیسمان و درزدار در سایز های 2/1 ، 4/3 ، “1 ، 4/11 ، 2/11 ، “2 ،2/21 ، “3 ، “4 ، “5 ، “6 ، “8 ،”10 ، “12 ، “14 ، “16 اینچ تولید می شوند .
بورس لوله و اتصالات ایران فروشنده انواع اتصالات جوشی درزدار و مانیسمان با برند ایران اتصال آسیا با بالاترین درصد تخفیف جهت خرید اتصالات جوشی درزدار و مانیسمان با ما در تماس باشید

سراه مساوی و سراهی تبدیلی مانیسمان و درزدار ایران اتصال

یکی دیگر از مصولات شرکت ایران اتصال سراه مساوی و سراه تبدیلی که برای انشعاب گیری در خطوط لوله استفاده می کنند . متریال بکار رفته در سراهی ماده کربن استیل می باشد و نحوهی اتصال آن به صورت جوشی لب به لب می باشد . سراهی جوشی مانیسمان و درزداردر سایز های 2/1 ، 4/3 ، “1 ، 4/11 ، 2/11 ، “2 ،2/21 ، “3 ، “4 ، “5 ، “6 ، “8 ،”10 ، “12 ، “14 ، “16 اینچ تولید می شوند .فروش اینترنتی انواع محصولات شرکت ایران اتصال با بهترین قیمت و درصد تخفیف جهت دریافت قیمت نمایندگی محصولات ایران اتصال آسیا با ما درتماس باشید .

سردنده جوشی درزدار و مانیسمان ایران اتصال

سردنده جوشی یکی دیگر از محصولات شرکت ایران اتصال می باشد که به صورت سردنده جوشی مانیسمان و درزدار موجود می باشد که برای اتصال خطوط لوله از آن استفاده می شود . سردنده جوشی مانیسمان و درزداردر سایز های 2/1 ، 4/3 ، “1 ، 4/11 ، 2/11 ، “2 ،2/21 ، “3 ، “4 اینچ تولید می شوند .

نمایندگی کارخانه اتصالات جوشی مانیسمان ایران اتصال

لیست قیمت گازی ایران اتصال

اتصالات گازی ایران اتصال

کپ عدسی (گود) و تخت ایران اتصال

کپ عدسی یکی از پرکاربردترین محصولات در بازار می باشد . و برای مسدود کردن و بستن خطوط لوله کاربرد دارد و در سیستم های آتش نشانی ، کلکتور گازی ، شوفاژخانه و…. کاربرد دارد . کپ به دو صورت گود و تخت می باشد . کپ عدسی و تخت در سایز های 2/1 ، 4/3 ، “1 ، 4/11 ، 2/11 ، “2 ،2/21 ، “3 ، “4 ، “5 ، “6 ، “8 ،”10 ، “12 اینچ تولید می شوند.

لیست قیمت اتصالات گازی

تبدیل جوشی درزدار و مانیسمان ایران اتصال

تبدیل جوشی یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین نوع اتصلات جوشی درزدار و بدون درز می باشد . و برای کاهش یا افزایش سایز لوله در انتهای خوط لوله از تبدیل جوشی استفاده می کنند . تبدیل به دو صورت تبدیل هم مرکز و غیر هم مرکز تقسیم می شود . به صورت جوش لب به لب به هم متصل می شوند . تبدیل های جوشی درزدار و بدون درز ایران اتصال مانند دیگر محصولات این شرکت در سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شود . تبدیل جوشی در لوله کشی ساختمان ها و منازل کاربرد دارد .

تمامی محصولات ایران اتصال آسیا دارای استاندارد ملی و جهانی می باشند .

بیشتر بدانید : لیست قیمت تجهیزات آتش نشانی

لیست قیمت گازی ایران اتصال

شما مشتزیان عزیز فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران می توانید جهت دریافت بروز لیست قیمت گازی ایران اتصال به صورت آنلاین اقدام نمایید لیست اتصالات گازی خود را از طریق تلگرام و وات ساب و یا از طریق سایت به کارشناسان فروش ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال نمایند . لیست قیمت اتصالات گازی ایران اتصال_ آسیا

کارخانه ایران اتصال آسیا

شرکت صنایع فولادی ایران اتصال_آسیا

شرکت ایران اتصال به عنوان یکی بهترین برندهای معتبر و با کیفیت در تولید اتصالات گازی در بازار ایران می باشد . و یکی از بهترین تولید کنندگان اتصالات جوشی مانیسمان (بدون درز) و درزدار در کشور می باشد .
فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران نمایندگی فروش محصولات درزدار و بدون درز ( مانیسمان ) ایران اتصال آسیا می باشد جهت دریافت لیست قیمت به روز و درصد تخفیفات با کارشناسان فروش ما در تماس باشید . نمایندگی ایران اتصال
شماره تماس :


02166638402


02166153186


شماره تلگرام و وات ساب :


09124111251

لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال
مشخصات ولیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال

کاربرد اتصالات جوشی ایران اتصال -آسیا

اتصالات جوشی به دو صورت اتصالات جوشی درزدار و مانیسمان می باشند . اتصالات جوشی درزدار و بدون درز ( مانیسمان) بیشتر در سیستم گازرسانی کاربرد دارند . اتصالات جوشی بدون درز (مانیسمان) برای لوله کشی های گاز که نیاز به استاندارد ملی و بین المللی دارد استفاده می شود ولی اتصالات جوشی درزدار برای خطوط گازرسانی روکار با فشار کاری پایین که نیاز به استاندارد ندارد استفاده می شود .
*اتصالات بدون درز مانیسمان در سیستم های موتورخانه ، اطفاء حریق ، خطوط انتقال آب داغ ، سیالات با حرارت بالا و پتروشیمی کاربرد دارد *
اتصالات جوشی مانیسمان در ضخامت های مختلفی همچون :

اتصالات مانیسمان رده 20
اتصالات مانیسمان رده 40
اتصالات مانیسمان رده std
اتصالات مانیسمان SGP
اتصالات مانیسمان رد ه 20
تولید می شوند .

موارد مصرف اتصالات جوشی ایران اتصال

• گاز رسانی منازل
• خطوط لوله کشی گازرسانی روکار
• تکمیل سیستم گازرسانی توکارو تاییدیه دار
• سیستم اطفاء حریق و خطوط آتش نشانی در منازل مسکونی
• انتقال سیالات در کارخانه های صنعتی جهت عبور از سیالات بخار
• صنایع پتروشیمی و نفت و گاز
• سیستم آب رسانی در موتورخانه با فشار و دمای بالا

بیشتر بدانید : بازار لوله و اتصالات تهران کجاست

مزایای اتصالات جوشی ایران اتصال _ آسیا

• کیفیت بالا
• اعتبار نزد مصرف کننده
• دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی
• تولید بهترین نوع اتصالات جوشی درزدار و بدون درز مانیسمان
• دارا بودن ضمانت یکساله تمامی محصولات
جهت دریافت بروز ترین لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال آسیا و پیش فاکتور با فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران تماس حاصل فرمایید.

روش تولید اتصالات جوشی ایران اتصال _ آسیا

اتصالات جوشی درزدار از لوله های سیاه جوشی درزدار با وز سنگین و روش برش لوله و اعمال شرایط خاص و مراحل متعدد مانند کشش و حرارت بالا تولید می شود .
اتصالات جوشی بدون درز مانیسمان نیز از لوله مانیسمان مانند روش تولید اتصالات جوشی درزدار تولید و به بازار عرضه می شود.

ایران اتصال آسیا

شرکت ایران اتصال به عنوان یکی بهترین برندهای معتبر و با کیفیت در تولید اتصالات گازی در بازار ایران می باشد . و یکی از بهترین تولید کنندگان اتصالات جوشی مانیسمان (بدون درز) و درزدار در کشور می باشد .
فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران نمایندگی فروش محصولات درزدار و بدون درز ( مانیسمان )، نمایندگی ایران اتصال آسیا می باشد جهت دریافت لیست قیمت به روز نمایندگی اتصالات ایران اتصال و درصد تخفیفات با کارشناسان فروش ما در تماس باشید .
شماره تماس :
02166638402

02166153186
شماره تلگرام و وات ساب :
09124111251

9 دیدگاه

  • سلام
   لیست قیمت به روز اتصالات جوشی ایران اتصال در سایت موجوده در صورت نیاز برای دریافت لیست قیمت و درصد تخفیفات به واتساب یا تلگرام 09124111251 پیام ارسال کنید تا همکاران براتون ارسال کنند .

  • سلام
   لیست قیمت اتصالات جوشی ایران اتصال بروز در سایت موجوده در صورت نیاز برای دریافت لیست قیمت و درصد تخفیفات به واتساب یا تلگرام 09124111251 پیام ارسال کنید تا همکاران براتون ارسال کنند .

 • سلام
  اتصالات بهتری از اتصالات جوشی ایران اتصال تولید داخل موجود می باشد . اگه موجود دارین لیست قیمت اتصالات جوشی رو برام ارسال کنیید ممنون از شما

 • سلام
  اتصالات جوشی ایران اتصال لوله هم تولید می کند یا فقط در زمینه اتصالات جوشی می باشد.

  • سلام
   خیر اتصالات ایران اتصال آسیا فقط در زمینه اتصالات جوشی مانیسمان و دزدار فعالیت دارد ولی در آینده نه چندان دور اقدام به تولید لوله مانیسمان و درزار خواهد نمود .

  • بله اتصالات جوشی ایران اتصال دارای استاندارد ملی می باشد و به عنوان برترین تولیدکننده داخلی اتصالات جوشی درزدار و اتصالات جوشی مانیسمان می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *