لیست قیمت انواع شیرآلات جهت دریافت بروزترین قیمت انواع شیرآلات برنجی ، شیرآلات چدنی ، شیرآلات کنترلی ، فولادی و…. با ما در تماس باشید.

شیرآلات یکی از پرکاربردترین وسایل و تجهیزات مورد استفاده در تاسیسات و موتورخانه می باشد که برای کنترل جریان سیالات و فشار در خطوط لوله در صنایع مختلف به کار گرفته می شود . شیرآلات صنعتی با توجه به جنس بدنه و نحوه اتصال  شکل ظاهری ، برند و کاربرد دارای انواع مختلفی می باشند .شیرآلات از جنس فلز می باشند که برای تنظیم یا قطع و جریان آب گرم و سرد به کار گرفته می شوند .

جهت خرید و لیست قیمت انواع شیرآلات برنجی ، شیرآلات چدنی ، فولادی ،شیرآلات کنترلی ، استنلس استیل و یهداشتی با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات  ایران 02166638402 – 09124111251  تماس بگیرید.

جهت مشاهده محصولات فروشگاه بورس لوله و اتصالات و لیست قیمت شیرآلات  کلیک کنید

شیرآلات

شیرآلات برنجی

شیرآلات برنجی

شیرآلات چدنی

شیرآلات چدنی

شیرآلات کنترلی

شیرآلات کنترلی

شیرآلات فولادی

شیرآلات فولادی

شیرآلات استنلس استیل

شیرآلات استنلس استیل

شیرآلات بهداشتی

شیرآلات بهداشتی


شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی نوعی دیگر از شیرآلات می باشند که  جزئی ازمهم ترین  ایزار ، ضروری در صنعت به شمار می روند .  و دارای کاربردهای زیادی می باشند مهم ترین کاربرد شیرهای صنعتی قطع و وصل جریان سیال و تنظیم یا کنترل جریان می باشد .  برای بهینه کردن شرایط عملکرد خطوط انتقال از شیر استفاده می کنند که در بخش های بالا دستی ، میان دستی و پایین دستی نصب می شوند .


بیشتر بدانید : بازار لوله و اتصالات ایران


شیرها یکی از راههای انتقال در صنعت نفت وگاز به شمار می روند که با توجه به شرایط فشار ، دما و عملکرد از شیرهای مختلفی در این صنعت استفاده می کنند .یکی از عوامل مهم در انتخاب شیر ، جنس بدنه و دیسک و نوع عملگر آن نوع سیال می باشد. انتخاب درست یک شیر باعث افزایش عمر سیستم لوله کشی و عمر موتورخانه و تاسیسات می شود . برخی از کاربردهای شیرآلات عبارتند از :

 • قطع و وصل
 • کنترل و تنظیم فشار و دما
 • کنترل و حفظ ایمنی دستگاه های تحت فشار
 • تنظیم مقدار و جهت جریان و جلوگیری از برگشت آن

کاربرد شیرآلات صنعتی

شیرهای صنعتی از نظر بدنه به شیرآلات برنجی و چدنی تقسیم می شود و در صنایع نقش مهمی بر عهد دارد . اتصال شیرآلات چدنی به صورت فلنجی می باشد و شیرهای چدنی نیاز به دو فلنج دارند ولی در شیرهای برنجی نوع اتصال به صورت دنده ای می باشد

 • شیر کشویی ( قطع و وصل جریان آب )
 • شیر پروانه ای ( کنترل دبی جریان سیال )
 • شیریکطرفه ( کنترل جهت جریان )
 • شیر فشارشکن ( کنترل فشار جریان )
 • شیر صافی ( تمیز کردن مسیر جریان )

بیشتر بدانید : لوله فلزی


استاندارد شیرآلات صنعتی :

شیرآلات بر اساس استاندارد جهانی API  می باشند که  مهم ترین آن ها عبارتند از شیرکشویی ( API600 ) شیرکروی ( API623 ) شیر یکطرفه (API 594 ) شیرتوپی ( API 608 ) شیرسماوری ( API 599 ) می باشد .

کلاس فشار شیرآلات صنعتی :

کلاس های فشار شیرهای صنعتی بر اساس استاندارد ASMEB16.34  و در کلاس های 150 ، 300 ، 600 ، 900 ، 1500 ، 2500  موجود می باشد . و برای ولوهای رزوه ای  NPT ، جوش لب به لب ،  جوش ساکتی و فلنجی  به کار گرفته می شود .

انواع شیرآلات
فروش انواع شیرآلات

قیمت و خرید اینترنتی شیرآلات

فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران فروشنده انواع شیرآلات برنجی ، چدنی ، کنترلی ، فولادی ، استنلس استیل و شیرهای بهداشتی  با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت دریافت قیمت و درصد تخفیفات با 02166638402 -09124111251 تماس بگیرید. شما مشتریان عزیز می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی خرید نمایید جهت دریافت لیست قیمت شیرآلات به صورت اینترنتی و خرید شیرآلات از طریق شماره 091241112541 به وات ساب یا تلگرام پیام دهید و در کمترین زمان لیست اقلام مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان با قیمت مناسب و کیفیت بالا اجناس خود را دریافت نمایید مشاوران فروش ما آماده پاسخگوئی به شما عزیزان می باشند .

شیرها دارای انواع مختلفی می باشند از لحاظ جنس ، شکل ، برند و همچنین نوع کاربرد با هم متفاوت می باشند و در تاسیسات ساختمانی جایگاه ویژه ای دارند .


بیشتر بدانید : اتصالات فلزی


انواع شیرآلات

 • شیرآلات برنج
 • شیرآلات چدنی
 • شیرآلات کنترلی
 • شیرآلات فولادی
 • شیرآلات استنلس استیل
 • شیرآلات بهداشتی

شیرآلات برنجی

برای مشاهده انواع شیرآلات برنجی اینجا کلیک کنید .

شیرآلات چدنی

برای مشاهده انواع شیرآلات چدنی اینجا کلیک کنید

شیرآلات کنترلی

برای مشاهده انواع شیرآلات کنترلی اینجا کلیک کنید

شیرآلات فولادی

برای مشاهده انواع شیرآلات فولادی اینجا کلیک کنید

شیرآلات استنلس استیل

برای مشاهده انواع شیرآلات استنلس استیل اینجا کلیک کنید .

شیرآلات بهداشتی

برای مشاهده انواع شیرآلات بهداشتی اینجا کلیک کنید .


برای استعلام قیمت و تخفیفات و همچنین دریافت پیش فاکتور و خرید اینترنتی انواع اتصالات فلزی با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید، تا در کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود . شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید.

شماره تماس : 02166638402 – 09124111251

تهیه ی پیش فاکتور و استعلام قیمت در تلگرام و وات ساب 09124111251

ساعت کار فرو شگاه :

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 7 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 2


آدرس : تهران ، بازار آهن شاد آباد ، مجتمع تجاری 17 شهریور ، بلوک B / د طبقه اول ، پلاک 158

تلفن : 02166638402

موبایل : 09124111251