اتصالات گالوانیزه برزیل

اتصالات گالوانیزه برزیل


اتصالات گالوانیزه برزیل TUPY

اتصالات فلزی در انواع مختلف از جمله اتصالات سیاه درزدار ، اتصالات مانیسمان ، اتصالات گالوانیزه ، اتصالات فشار قوی تولید و به بازار عرضه می شود در ادامه توضیج مختصری در مورد اتصالات گالوانیزه و یکی از معروفترین برندهای اتصالات گالوانیزه توپی برزیل می پردازیم . همانطور که برای انواع لوله کشی نیاز به اتصالات داریم برای روند لوله کشی گالوانیزه نیز به اتصالات گالوانیزه نیازمندیم .جهت دریافت لیست قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای توپی برزیل با ما در تماس باشید .

آخرین لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) 1401/12/09
مشاهده محصولات گالوانیزه توپی برزیل TUPY
دانلود کاتالوگ محصولات توپی برزیل

02166638402

09124111251

اتصالات گالوانیزه با برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود . یکی از معروفترین برندهای اتصالات گالوانیزه گه دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد اتصالات گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) که محصولات آن از سایز 1/2 اینچ تا 4 اینچ و در برخی موارد تا سایز 6 اینچ نیز تولید و به بازار عرضه می شود .برای آبندی بهتر و عدم نشتی اتصالات گالوانیزه توپی برزیل از نوار تفلون ، کنف ، خمیر لوله کشی و…. استفاده می کنند. اتصالات فلزی انواع گوناگونی دارند از جمله اتصالات مانیسمان، اتصالات سیاه درزدار، اتصالات گالوانیزه، اتصالات فشار قوی ساکت ولد و…. که ما در این بخش به معرفی اجمالی اتصالات دنده ای گالوانیزه می پردازیم .

جهت مشاهده محصولات گالوانیزه توپی برزیل کلیک کنید.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیل (TUPY)

با توجه به نوسانات بازار داخلی ایران قیمت تمامی انواع لوله و اتصالات و تاسیسات در حال تغییر می باشد و همچنین به دلیل وارداتی بودن اتصالات گالوانیزه برزیل جهت اطلاع دقیق از لیست قیمت به روز شده اتصالات گالوانیزه برزیل (TUPY) با شماره هایی 01266638402-09124111251 تماس بگیرید .  نمایندگان فروش ما اماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند . اتصالات گالوانیزه برزیل دارای مواد مرغوب و درجه یک می باشد و دارای قیمت نسبت بالایی می باشد . همچنین می توانید جهت دریافت لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیل از طریق وات ساب و تلگرام با شماره 09124111251 در تماس باشد.

 اتصالات گالوانیزه

اتصالات به ما کمک می کنند تا بنوانیم از لوله انشعاب بگیریم ، جهت و سایز لوله را تغییر دهیم و همچنین تجهیزات مختلفی به لوله متصل کنیم و مسیر لوله را ببندیم از همین رو می توان گفت اتصالات یکی از مهم ترین اجزا لوله کشی می باشد .یکی از پرکاربردترین نوع لوله و اتصالات در صنعت و تاسیسات ساختمانی لوله و اتصالات گالوانیزه می باشد .  سطح لوله و اتصالات دارای ابکاری از فلز روی ( Zn) می باشد که همین باعث شده که در برابر خوردگی  مقاوم و در محیط های مرطوب و اسیدی دارای دوام بیشتری باشند و کارایی بسیار بهتری نیز داشته باشند. و مقاومت بالا در برابر زنگزدگی باعث شده که یکی از مزیتهای مهم اتصالات گالوانیزه نسبت به دیگر اتصالات سیاه باشد .

اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی برزیل براساس استاندارد ASME B16.11 و قسمت رزوه اتصالات گالوانیزه توپی برزیل براساس استانداد NPT می باشد. اتصالات گالوانیزه به دو صورت روپیچ و توپیچ در بازار موجود می باشد.

بیشتر بدانید : اتصالات گالوانیزه مک

اتصالات دنده ای گالوانیزه

اتصالات TUPY کاملترین نوع اتصالات دنده ای گالوانیزه می باشد که از جنس چدن چکش خوار و به عنوان یکی از بهترین نوع اتصالات دنده ای گالوانیزه در جهان می باشد . شرکت توپی برزیل برای حفظ کیفیت محصولات خود اتصالات دنده ای را با بالاترین استاندارد بین المللی در کشور برزیل تولید می کند . بسیاری از برندهای اروپایی جهت کاهش هزینه تولید خود محصولات خود را در کشور چین و هند و… تولید می کنند.

قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای توپی برزیل (TUPY)

اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی برزیل با مناسب ترین قیمت و درصد تخفیف بالا در فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران جهت خرید اتصالات دنده ای گالوانیزه برزیل تماس بگیرید. هزینه تولید اتصالات گالوانیزه نسبت به دیگر اتصالات از جمله اتصالات مانیسمان کمتر می باشد و گزینه مناسبی برای خطوط آبرسانی ساختمان ها و مصارف بهداشتی می باشد. بورس لوله و اتصالات ایران نمایندگی اتصالات گالوانیزه توپی برزیل فروشنده انواع محصولات شرکت توپی برزیل در سایز و اندازه های مختلف می باشد جهت دریافت لیست قیمت بروز اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) با نمایندگان فروش ما تماس بگیرید. لیست قیمت اتصالات دنده ای توپی برزیل جهت خرید محصولات توپی برزیل به صفحه مربوط مراجعه نمایید.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل
اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

انواع اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

محصولات توپی برزیل با بهره گیری از تولید مکانیزه و استفاده از آلیاژ منحصر بفردی که در تولید پوسته ی موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد در اثر سرما و گرما منبسط و منقبض نمی شود و قابلیت تحمل حداقل فشار 20 بار فشار را دارا می باشد . محصولات گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) از سایز 1/2 اینچ تا سایز “6 اینچ تولید و به بازار عرضه می شود برخی از محصولات گالوانیزه توپی برزیل عبارتند از :

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل (TUPY)
محصولقیمتمحصول قیمت
زانو گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید سه راهی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
تبدیل گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید مغزی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
بوشن گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید درپوش گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید چپقی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
روپیچ گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید مهره ماسوره سیاه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
زانو 45 درجه گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید چپقی 45 درجه گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
سراه تبدیلی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید خم یکسر (چپقی) گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
خم دوسر(زانو) گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید خم ودسر روپیچ گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
پل گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید اتصالات گالوانیزه توپی برزیل (TUP

Y )
02166638402
09124111251
زانو تبدیلی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید بوشن تبدیلی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
مغزی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید روپیچ تبدیلی گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) تماس بگیرید
لیست محصولات اتصالات گالوانیزه توپی برزیل(TUPY)

بیشتر بدانید: اتصالات دنده ای گالوانیزه

زانو گالوانیزه :

برای تغییر جهت جریان از زانو گالوانیزه استفاده می شود و به دو صورت 45 درجه و 90 درجه در بازار موجود می باشد که آرایش لبه های ابتدایی و انتهایی آن به صورت توپیچ است . چپقی نوعی دیگر از زانو گالوانیزه می باشد که یک طرف آن به صورت توپیچ و طرف دیگر آن روپیچ می باشد. زانو گالوانیزه توپی برزیل به شکل مادگی می باشد یعنی اینکه هز دو سمت زانو گالوانیزه  از داخل به شکل دنده می باشد.

سه راهی گالوانیزه :

سه راهی گالوانیزه به دو شکل سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تولید و به بازار عرضه می شود و از آن برای انشعاب گرفتن خطوط اصلی لوله گالوانیزه استفاده می کنند . سه راهی گالوانیزه به شکل توپیچ می باشد که در سه راهی مساوی هر سایز ورودی و خروجی و انشعاب آن یکسان می باشد ولی در سه راهی تبدیلی ورودی و خروجی باهم برابر و بزرگتر از سایز انشعاب می باشد. سه راهی گالوانیزه توپی برزیل مانند زانو گالوانیزه به صورت مادگی دنده خورده است

تبدیل گالوانیزه :

برای تغییر سایز لوله در لوله کشی از تبدیل گالوانیزه به کار می گیرند . در بعضی مواقع مجبور می شویم سایز لوله گالوانیزه را تغییر دهیم در این مواقع از تبدیل گالوانیزه استفاده می کنیم . تبدیل گالوانیزه که یک طرف آن روپیچ و طرف دیگر آن به صورت توپیچ می باشد و همچنین بخش ابتدایی و انتهایی آن دارای سایز متفاوت می باتشد.

مغزی گالوانیزه :

برای برقراری اتصال بین دو بخش توپیچ از مغزی گالوانیزه استفاده می کنند.  از مغزی گالوانیزه توپی برزیل برای اتصالات نر و ماده به یکدیگر استفاده می کنند.

بوشن گالوانیزه :

برای امتداد و ادامه خط لوله گالوانیزه از بوشن گالوانیزه استفاده می کنند . به علت روپیچ بودن لوله ها  نمی توانیم دو لوله گالوانیزه را به یکدیگر متصل کنیم و برای همین از بوشن گالوانیزه که هر دو قسمت آن به صورت تپیچ می باشد به کار می گیریم

درپوش گالوانیزه :

درپوش گالوانیزه برای مسدود کردن انتهای خط لوله کشی به کار گرفته می شود . درپوش گالوانیزه به شکل توپیچ می باشد و از  داخل دنده می خورد از همین رو به دلیل روپیچ بودن لوله گالوانیزه برای مسدود کردن آن از درپوش استفاده می کنند.

مهره ماسوره گالوانیزه :

برای آسان باز و بسته کردن شیرآلات برنجی  مهره ماسوره گالوانیزه گزینه مناسبی می باشد و فضای آزادی برای نصب ، خارج کردن شیرآلات برنجی و دیگر اتصالات از خطوط لوله کشی مهره ماسوره گالوانیزه می باشد . یکی از مهمترین نوع در تاسیسات مهره ماسوره گالوانیزه می باشد که آبندی و عدم نشتی آن بسیار اهمیت دارد. کربرد اصلی مهره ماسوره ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن اقلام لوله کشی می باشد.

بیشتر بدانید : اتصالات گالوانیزه چینی

مشخصات فنی اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) ساخت کشور برزیل می باشد و همین باعث شده آن را با نام اتصالات گالوانیزه برزیل بشناسند . اتصالات گالوانیزه توپی برزیل با کیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد  و نسبت به محصولات دیگرشرکتها در بازار دارای کیفیت بهتر و قیمت بالایی  برخوردار است . جنس اتصالات توپی برزیل (TUPY) از چدن چکش خوار می باشد و دارای نوعی از اتصال آبکاری شده است که بعد از آبکاری گرم به شکل اتصالات دنده ای گالوانیزه فشار قوی و معمولی تولید می شود. می باشد . اتصالات گالوانیزه برزیل در دو نوع سیاه و سفید تولید می شود . اتصالات گالوانیزه سیاه توپی برزیل در تجهیزات موتورخانه کاربرد د ارد .

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل TUPY
اتصالات گالوانیزه توپی برزیل TUPY

کاربرد اتصالات  گالوانیزه (TUPY ) برزیل

اتصالات توپی برزیل دارای کیفیت ، دوام و امنیت بسیار بالا دارای کربردهای گوناگونی می باشد . کاربرد اتصالات گالوانیزه برزیل (TUPY ) در تاسیسات ساختمانی ، مسکونی ، تجاری و…  عبارتند از :

 • سیستم های فاضلابی
 • تاسیسات ساختمان
 • تجهیزات سرمایشی و گرمایشی
 • خطوط انتقال گاز
 • تجهیزات موتورخانه
 • لوله های تحت فشار
 • خطوط انتقال آب سرد و گرم
 • انتقال آب آتشنشانی

جهت خرید انواع اتصالات گالوانیزه توپی برزیل (TUPY) با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید همکاران ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز در مورد اتصالات گالوانیزه برزیل و قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی جهت خرید و تهیه ی پیش فاکتور و قیمت اجناس مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

02166638402 – 09124111251

استاندارد اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

محصولات توپی برزیل دارای بالاترین استاندارد های جهانی بوده و سالیان متمادی بعنوان برترین تولید کننده ی اتصالات در سراسر جهان شناخته می شود . برخی از استانداردهای اخذ شده توسط شرک تپی برزیل بشرح زیر است :

 • گواهی استاندارد بین المللی ایالات متحده آمریکا ( UL)
 • انجمن استاندارد فنی برزیل ( نماینده رسمی سازمان جهانی ISO) (ABNT )
 • گواهی استاندارد بین المللی فرانسه و آراژانتین (Bureau Veritas )
 • انجمن کیفیت زیستگاه و برنامه بهره وری برزیل (BPQP )

اتصالات گالوانیزه دنده ای توپی برزیل بر اساس استاندارد رزوه ای NPT  و BSP تولید می شوند .زاویه ی رزوه ها در هر دو نوع استاندارد با هم متفاوت می باشد ولی در برخی از سایزها تعداد رزوه ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.  استاندارد NPT مخفف کلمه NATIONAL  و استاندارد BSP مخفف کلمه BRITISH STANDARD PIPE  می باشد .در کشور ما ایران تمامی اتصالات دارای استاندارد BSP می باشند . تحمل فشار اتصالات گالوانیزه برزیل BSP نسبت به اتصالاتNPT کمتر می باشد.

توپی برزیل در بازار ایران

محصولات شرکت نوپی برزیل بیش از 40 سال ، وارد بازار ایران شده است و از همان آغاز ورود تا به امروز محصولات با کیفیت خود باعث شده مورد توجه کارفرمایان و مصرف کنندگان شود. شرکت توپی برزیل با وارد کردن مهره ماسوره های با کیفیت توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند و به عنوان یکی از بهترین اتصالات گالوانیزه در پروژه های داخلی استفاده شود. شرکت توپی برزیل دارای کاملترین سبد اتصالات دنده ای توپی برزیل در ایران می باشد جهت مشاهده محصولات و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید : اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

تاریخچه شرکت اتصالات گوانیزه توپی برزیل

تاریخ شرکت TUPY برزیل مربوط به تاریخ صنعتی شدن کشور برزیل در شهر جونیول می باشد که در نیمه دوم قرن نوزدهم توسط مهاجران اروپایی مستعمره شده است . شرکت در 9 مارس 1938 توسط آلبالو اشمیت که یک بیزنسمن بود و هرمان متز و آرنو شوارتر که از مهاجران بودند تاسیس شد . آلبانو و همکارانش به کمک دانش ریخته گری آثار آهنی می ساختند .

قبل از تاسیس شرکت اتصالات گالوانیزه برزیل ( TUPY ) آلبانو همکاران خود را به چالش کشید تا بتواند فرمول قالب انعطاف پذیر بودن چدن را که بسیار مهم بود و در اتصالات لوله مورد اهمیت بود کشف کنند . آن ها توانستند بدون استفاده از منابع آزمایشگاهی با کتابهایی که در مورد رسیدن به فرمول آلیاژ بود و براساس آزمون و خطا تا سال 1935 بدست آورند . سه سال بعد از آن اولین اتصالات دنده ای لوله را با نام تجاری TUPY در یک کارگاه آموزشی در مرکز شهر joinville تولید کردند. و در سال 1941 توانستند گواهینامه شباهت را دریافت کنند و با اتصالاتی که به این کشور وارد می شد از نظر کیفیت برابری کنند و با آنها رقابت کنند.

دیدگاه کار آفرینانه

اتصالات گالوانیزه برزیل توانست بر بازار راه پیدا کند و به عنوان پرچمدار فروش اتصالات گالوانیزه لوله در بازار شود ، آلبانو اشمیت با برنامه ریزی آن را تبدیل به یک کارخانه صنعتی Boa Vista نمود . انتقال به کار خانه در سال 1954 آغاز شد و اولین واحد ریخته گری با ظرفیت تولید سالانه 3000 تن اتصالات برزیلی خیلی زود شرکت توپی برزیل tupy را به عنوان بزرگترین شرکت تولیدات اتصالات گالوانیزه دنده ای در ایالت سانتا کاتارینا تبدیل نمود. در سال 1954 آلبانو جان خود را از دست داد و پسر او هانس دیتر 26 ساله که مردی با ایده های مدرن و کارآفرین بود جانشین او شد .

دیتر با هدف تقویت بشر برای مقابله با چالش دانشکده ی فنی توپی برزیل را احداث و اولین قرارداد برای تولید قطعات خودرو را در سال 1958 امضا نمود . و در سال 1963 دومین واحد ریخته گری را برای تولیدات قطعات خودرو احداث نمود و در سال 1972 اولین مرکز تحقیقاتی را با مشارکت دانشکده پلی تکنیک دانشگاه سائوپائولو ایجاد کرد و در سال 1975 توانست به اهداف خود در بخش خودرو برسد.

بیشتر بدانید : اتصالات فلزی

جهانی شدن اتصالات توپی برزیل

دهه ی 1970 آغاز بین المللی شدن شرکت توپی برزیل بود . صادرات اتصالات گالوانیزه به جنوب آمریکا و اروپا ، احداث دفتر کاری در آمریکا و آلمان ، در سال 1981 در زمان اشغال دفتر دبیر ، صنعت ایتالیا سانتاکاتارینا ، هانس دیتر اشمیت در سقوط هوایپما در گذشت . مرگ زودرس او بر رکورد اقتصادی برزیل که دارای تنوه زیاد کسب و کار او که از ریخته گری به موادشیمیایی و پلاستیک منتقل شده بود در این دهه و دهه های بعد بر شرکت توپی برزیل تاثیر گذاشت.

در سال 1981 شرکت توپی مدیریت خود را به صورت حرفه ای کرد و در سال 1995 کسب و کار خانوادگی برای کنترل سهم خد در دست گروهی از صندوق های بازنشستگی و بانگ ها یک روش برای مقابله با بدهی در نظر گرفت .

در همان سال انحصاری مرسدس بنز را در اختیار گرفت و با توجه به فعالیت اصلی شرکت ، شروع به تمرکز افزایش صادرات و استحکام خود در بازار بین المللی به عنوان بازار جهانی در بخش خودرو نمود . و در سال 1998 یک واحد چدن ریزی در ماسائو بدست آورد و همزمان واحد تولید کارخانه ی جهت تولید انواع اتصالات توپی برزیل مدرنیزه و امروزی نمود.

برای استعلام قیمت و تخفیفات  و همچنین دریافت پیش فاکنور اتصالات گالوانیزه توپی برزیل TUPY با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید، تا کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود . شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید.

شماره تماس : 02166638402 09124111251

تهیه ی پیش فاکتور و استعلام قیمت در تلگرام و وات ساب 09124111251

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 7 و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 2

2 دیدگاه

 • سلام عرض و ادب
  درصد تخفیفات اتصالات گالوانیزه توپی برزیل چند درصد می باشد برای خرید باید حضوری مراجعه کنیم .

  • سلام
   برای خرید اقلام مورد نیاز خود هم می تونید به صورت حضوری مراجعه کنید و هم به صورت تلفنی و یا از طریق تلگرام و یا واتس اب با شماره 09124111251 لیست اقلام مورد نظر خود را ارسال کنید تا همکاران ما لیست قیمت و درصد تخفیفات اتصالات گالوانیزه توپی برزیل را برای شما ارسال کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *