اتصالات مانیسمان از نوع اتصالات جوشی می باشد که به صورت فورج و یک تکه بدون کوچکترین درز جوش تولید وبه بازارعرضه می شود . اتصالات مانیسمان دارای ابعاد و ضخامتهای مختلف ، که ابعاد اتصالات مانیسمان مطابق استاندارد ASME B16.9 و بر اساس قطر نامی (NPS ) و رده ضخامت ( SCHEDULE ) می باشد. از جمله اتصالات مانیسمان بدون درز می توان به زانو 45 درجه ، زانو 90 درجه ، سه راهی مساوی ، سه راهی تبدیلی ، تبدیل صاف ، تبدیل کج ، بوشن ، سردنده و کپ اشاره کرد .

اتصالات مانیسمان در رده های مختلف  رده 20 ، رده 30 ، رده 40 ، رده 60 و رده 80 و همچنین در سایزعای مختلف 1/2 تا 24 اینچ  و با برندهای مختلف ایرانی وخارجی تولید و به بازار عرضه می شود. اتصالات مانیسمان با برندهایی همچون اتصالات جوشی بنکن ، اتصالات ایران اتصال و اتصالات ساخت ایران اشاره نمود . جهت خرید و اطلاع ازلیست قیمت اتصالات مانیسمان با 02166638402 – 09124111251 تماس بگیرید.


لیست قیمت اتصالات مانیسمان

قیمت اتصالات مانیسمان

با توجه به نوسانات بازار و عوامل مختلفی که باعث تغییر قیمت اتصالات لوله مانیسمان می شود شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام قیمت و تهیه ی پیش فاکتور لیست قیمت به روز شده اتصالات مانیسمان با فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران در تماس باشید کارشناسان فروش ما اماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند. اتصالات مانیسمان دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام کاربرد خاصی در سیستم لوله کشی دارند. و همین امر باعث شده تا نوع اتصالات به کار رفته و مواد اولیه ی استفاده شده در قیمت اتصالات  لوله مانیسمان سیاه بدون درز تاثیر بگذارد. همچنین قیمت اتصالات سیاه بدون درز مانیسمان به دلیل ساخت و تجهیزات به کار رفته شده در این نوع اتصال نسبت به قیمت اتصالات درزدار بیشتر می باشد .

عواملی که بر قیمت اتصالات سیاه بدون درز تاثیر می گذارند عبارتند از نوع اتصال ، نرخ فولاد ( به دلیل اینکه برای  ساخت اتصالات از شمش فولاد استفاده می شود تغییر در قیمت فولاد می تواند به طور مستقیم بر روی قیمت اتصالات مانیسمان تاثیر قرار دهد)، کیفیت ساخت ، ابعاد ، سایز و و کشور تولیدکننده بستگی دارد  که بر قیمت اتصالات مانیسمان تاثیر می گذارد. کشورهایی مانند ایران ، آلمان ، هند و چین تولید کننده اتصالات مانیسمان می باشد.

برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم درباره اتصالات لوله مانیسمان و لیست قیمت اتصالات سیاه بدون درز با کارشناسان فروش ما 02166638402 – 09124111251 تماس حاصل نمایید

جهت خرید و لیست قیمت اتصالات مانیسمان با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران 02166638402 – 09124111251  تماس بگیرید.

جهت مشاهده محصولات فروشگاه بورس لوله و اتصالات و لیست قیمت اتصالات مانیسمان کلیک کنید.

اتصالات مانیسمان

براساس نوع

زانو 90 درجه

زانو 90 درجه مانیسمان

زانو 45 درجه

زانو 45 درجه مانیسمان

سه راهی مساوی

سه راهی مساوی مانیسمان

سه راهی تبدیل

سه راهی تبدیلی مانیسمان

تبدیل صاف

تبدیل صاف مانیسمان

تبدیل کج

تبدیل کج مانیسمان

کپ

کپ مانیسمان

بوشن

بوشن مانیسمان

سردنده

سردنده مانیسمان

تولید کنندگان اتصالات مانیسمان

براساس برند

اتصالات جوشی بنکن

اتصالات بنکن رده 40

اتصالات جوشی بنکن

اتصالات مانیسمان بنکن رده STD

اتصالات جوشی بنکن

اتصالات مانیسمان بنکن رده SGP

اتصالات ایران اتصال

اتصالات مانیسمان ایران اتصال

اتصالات ساخت ایران

اتصالات مانیسمان ساخت ایران

اتصالات گاز آریا

اتصالات گاز آریا


اتصالات بدون درز مانیسمان

اتصالات مانیسمان که برخی از افراد آن را با نام اتصالات سیاه بدون درز می شناسند نوعی از اتصالات فلزی می باشد که در اصطلاح علمی به آن سیمی لس Seamless گفته می شود و یکی از پرکاربردترین نوع اتصالات فلزی در صنایع نفت ، گاز و تاسیسات می باشد.  در فرآیند تولید این نوع از اتصالات از روشهای جوش فلزات استفاده نمی کنند اتصالات مانیسمان یا اتصالات سیاه بدون درز بر خلاف دیگر اتصالات فلزی فشار و دمای بیشتری را تحمل می کنند. انتهای اتصالات بدون درز به صورت V می باشد که به منظور جوشکاری زده می شود. اتصالات مانیسمان  به دلیل هماهنگی ، استحکام و مقاومت اتصالات در لوله کشی لوله مانیسمان به کار گرفته می شوند و اینکار باعث می شود که مقاومت لوله واتصالات یکسان باشند و کمتر دچار خوردگی شوند.

بازار لوله و اتصالات ایران ارائه دهنده بهترین اتصالات مانیسمان با برندهای مختلف اتصالات جوشی بنکن ، اتصالات ایران اتصال و اتصالات ساخت ایران  جهت خرید و لیست قیمت و مشخصات فنی اتصالات سیاه بدون درز مانیسمان با نمایندگان فروش ما در تماس باشید.


بیشتر بخوانید : اتصالات فلزی


اتصالات جوشی مانیسمان

اتصالات مانیسمان که با نام اتصالات جوشی یا اتصالات جوشی مانیسمان نیزدر بین افراد شناخته شده است و علت نامگذاری آن نحوه اتصال این نوع از اتصالات می باشد . اتصالات جوشی مانیسمان که در سایزهای مختلف 1/2 تا 24 اینچ تولید می شود و انواع اتصالات جوشی مانیسمان عبارتند از : زانو ، سه راهی ، سه راه تبدیل صاف و کج ، بوشن ، کپ که از نوع فولاد استنلس استیل می باشند . اتصالات جوشی مانیسمان به نوعی از اتصالات فولادی گفته می شود که در تولید آن از روش تولید فلزات استفاده نمی کنند و فرق دیگر آن درمواد اولیه ی محصولات می باشد.

برای تولید اتصالات سیاه درزدار از برش ورق ، شکل دهی ، جوش و غلطک استفاده می کنند ولی در اتصالات جوشی مانیسمان از فولاد که به شکل شمش می باشد استفاده می کنند.  اتصالات جوشی مانیسمان با دارای کیفیت بالا و بیشتر از دیگر اتصالات فلزی استفاده می شوند. لیست قیمت اتصالات جوشی مانیسمان با درصد تخفیف بالا در فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران جهت خرید اینترنتی اتصالات جوشی مانیسمان با 02166638402-09124111251 تماس بگیرید.


لوله و اتصالات مانیسمان

لوله و اتصالات مانیسمان مانند دیگر لوله و اتصالات در صنایع مختلف کاربردو مزایای مختلفی دارند . از مزایای آن می توان به آبندی کامل ، انعطاف پذیری ، وزن پایین اتصال و استحکام آن اشار ه کرد . اتصالات مانیسمان که به آن اتصالات سیاه بدون درز نیز گفته می شود بدون هیچ گونه درز تولید و به بازارعرضه می شود. لوله و اتصالات مانیسمان  در اندازه و ضخامت و برندهایی مختلف ایرانی و خارجی همچون اتصالات بنکن ، اتصالات ایران اتصال ، اتصالات ساخت ایران و اتصالات گازی آریا تولید و عرضه می شوند .

برای تهیه ی لیست قیمت لوله و اتصالات مانیسمان و فروش اینترنتی اتصالات مانیسمان با شماره های 02166638402 – 09124111251 در تماس باشد.


کاربرد اتصالات مانیسمان

اتصالات مانیسمان یکی از الزامات لوله کشی به حساب می آید و کاربردهای مختلفی دارد از جمله می توان به تغییر در سایز لوله ، تغییر در جریان لوله ، اتصال چند لوله به یکدیگر ، کاهش و افزایش سایز لوله و قطع جریان لوله اشاره نمود برخی از کاربرد های اتصالات مانیسمان سیاه بدون درز عبارتند از :

 • صنایع نفت وگاز
 • تاسیسات ساختمان و لوله کشی آتش نشانی
 • استخراج نفت وگاز انتقال توزیع سیال نفت ، گاز ، بخار و اسید
 • صنایع غذایی و دارویی
 • خطوط فشار قوی
 • صنایع خودروسازی
 • صنایع دریانوردی ، حمل ونقل
 • انژی های تجدیدناپذیر

مزایای اتصالات مانیسمان

 • اتصالات مانیسمان نسبت به دیگر اتصالات فضای کمتری را اشغال می کند.
 • جوشی بودن اتصالات مانیسمان باعث آبندی دائمی سیستم لوله کشی می شود.
 • اتصالات مانیسمان به دلیل تغییر جهت تدریجی و سطوح صاف باعث کاهش افت فشار می شود.
 • اتصال جوشی بین اتصالات مانیسمان و لوله باعث ایجاد ساختار محکم ومقاوم لوله و اتصالات می شود.

اتصالات مانیسمان رده 40


خرید اتصالات مانیسمان

هنگام خرید اتصالات مانیسمان باید به کیفیت ساخت اتصالات توجه کنیم . در بدنه ی اتصالات سیاه بدون درزنباید جای  درز و جوش وجود داشته باشد . ممکن است بعضی از افراد اتصالات نامرغوب و با کیفیت پایین را با قیمت بسیار پایین تری به فروش برسانند که باعث کاهش کیفیت لوله کشی می شود . جهت خرید اتصالات جوشی مانیسمان با کیفیت  با برندهای مختلف اتصالات بنکن ، اتصالات ایران اتصال و اتصالات ساخت ایران  و همچنین مشاوره درباره خرید اتصالات سیاه بدون درز با مشاورین فروشگاه با 02166638402 – 09124111251 تماس بگیرید. خرید اتصالات لوله کشی با مناسب ترین قیمت و درصد تخفیف بالا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید : اتصالات جوشی بنکن


انواع اتصالات مانیسمان

 • زانو مانیسمان
 • سه راهی مانیسمان
 • تبدیل مانیسمان
 • کپ مانیسمان
 • سردنده مانیسمان
 • بوشن مانیسمان

فروش انواع اتصالات مانیسمان با بهترین کیفیت و قیمت جهت خرید اتصالات مانیسمان و تهیه ی پیش فاکتور در تلگرام و وات ساب با شماره 09124111251 تماس بگیرید.

زانو مانیسمان

برای تغییر جهت جریان کاربرد دارد . زانو مانیسمان در دو نوع زانو 45 درجه و زانو 90 درجه تولید و عرضه می گردد.

سه راهی مانیسمان

برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله اصلی به کار گرفته می شود . سه راهی مانیسمان به دو نوع سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تقسیم می شود.

تبدیل مانیسمان

برای انجام تغییر سایزینگ در خطوط لوله از تبدیل منیسمان استفاده می کنند . تبدیل مانیسمان بنکن دارای دو نوع تبدیل مانیسمان صاف و تبدیل مانیسمان کج می باشد.

کپ مانیسمان

به وسیله کپ مانیسمان می توان انتهای خط لوله کشی را مسدود نمود.

سردنده مانیسمان

برای اتصال خط رزوه ای به خط جوش از سردنده مانیسمان استفاده می کنند . سردنده ها از رو به صورت نری رزوه می شوند و بیشتر برای شیرآلات برنجی استفاده می شوند.

بوشن مانیسمان

برای اتصال خط رزوه ای به خط جوش به صورتی که خط دنده ای به صورت روپیچ باشد مورد استفاده قرار می گیرد . بوشن مانیسمان از داخل به صورت توپیچ رزوه می شوند.

جهت قیمت نمایندگی اتصالات مانیسمان با نمایندگان فروش ما در بورس لوله و اتصالات تماس بگیرید.


برندهای اتصالات مانیسمان

شرکت های مختلفی با نام های تجاری مختلف اقدام به تولید اتصالات مانیسمان نموده اند . در بازار ایران عموما از دو برند معتبر و شناخته شده ی اتصالات ایران اتصال و اتصالات بنکن استفاده می کنند . اتصالات مانیسمان ایران اتصال که ساخت کشور ایران می باشد دارای تنوع ضخامتی و سایزی نمی باشد ولی اتصالات بنکن که یکی از بهترین و معروف ترین نوع اتصالات مانیسمان می باشد دارای تنوع زیادی در سایز و ضخامت دارد و به عنوان بهترین برند خارجی در ایران شناخته شده است. جهت خرید اتصالات جوشی مانیسمان با فروشگاه در تماس باشید. برندهای موجود در بازار عبارتند از :

دریافت لیست قیمت اتصالات سیاه بدون درز مانیسمان از طریق تلگرام و وات ساب با شماره 09124111251 جهت خرید اتصالات لوله مانیسمان به قیمت نمایندگی تماس بگیرید.


برای استعلام قیمت و تخفیفات و همچنین دریافت پیش فاکتور و خرید اینترنتی انواع لوله و اتصالات پنج لایه با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید، تا در کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود . شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید.

شماره تماس : 02166638402 – 09124111251

تهیه ی پیش فاکتور و استعلام قیمت در تلگرام و وات ساب 09124111251

ساعت کار فرو شگاه :

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 7 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 2


آدرس : تهران ، بازار آهن شاد آباد ، مجتمع تجاری 17 شهریور ، بلوک B / د طبقه اول ، پلاک 158

تلفن : 02166638402

موبایل : 09124111251