اتصالات سیاه درزدار

اتصالات سیاه درزدار که نوع دیگری از اتصالات فلزی می باشد  که با استفاده از ورق فلزی و فرآیند سخت کاری و جوشکاری ساخته می شود . برای به کار بردن اتصالات درزدار در سیستم لوله کشی باید به فشار و دما و جنس لوله توجه نمود . هزینه استفاده از اتصالات سیاه درزدار نسبت به اتصالات مانیسمان کمتر می باشد .  اتصالات سیاه درزدار جزی از اتصالات جوشی می باشد که تفاوت آن با اتصالات مانیسمان در مراحل ساخت و و پیاده سازی آن می باشد.اتصالات درزدار از سایز 2/1 اینچ تا 16 اینچ تولید و به بازار عرضه می شود. اتصالات سیاه درزدار موجود در بازار عبارتند از زانو 90 درجه درزدار ، سه راهی مساوی درزدار ، سه راهی تبدیلی درزدار ، تبدیل درزدار ،کپ درزدار ، بوشن درزدار ، سردنده درزدار می باشد.

اتصالات درزدار در صنایع آب و فاضلاب ، ساخت لوله ی گاز ، بخار و هوا کاربرد دارد . اتصالات سیاه درزدار در برابر ضربه و خوردگی مقاوم هستند و دارای لبه های V شکل می باشند که در انتهای لوله قرار می گیرد و فضای خالی بین آن با استفاده از آلیاژ جوشکاری پر و آببندی می شود و در نهایت لبه های آن پخ زده می شود  . برای دریافت لیست قیمت اتصالات سیاه درزدار به قیمت نمایندگی و به روز با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم درباره اتصالات لوله درزدار و لیست قیمت اتصالات سیاه درزدار با کارشناسان فروش ما 02166638402 – 09124111251 تماس حاصل نمایید .

جهت خرید و لیست قیمت اتصالات مانیسمان با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران 02166638402 – 09124111251  تماس بگیرید.

جهت مشاهده محصولات فروشگاه بورس لوله و اتصالات و لیست قیمت اتصالات سیاه درزدار  کلیک کنید.

اتصالات سیاه درزدار

براساس نوع

زانو 90 درجه درزدار

زانو 90 درجه درزدار

سه راهی مساوی درزدار

سه راهی مساوی درزدار

سه راهی تبدیلی درزدار

سه راهی تبدیلی درزدار

تبدیل درزدار

تبدیل درزدار

کپ درزدار

کپ درزدار

سردنده درزدار

سردنده درزدار

بوشن درزدار

تبدیل درزدار

تولیدکنندگان اتصالات درزدار

براساس ساخت

اتصالات ایران اتصال

اتصالات درزدار ایران اتصال

اتصالات گاز آریا

اتصالات درزدار آریا


اتصالات جوشی درزدار

سطح اتصالات جوشی درزدار دارای جوش و درز می باشد و به خاطر جای جوش این نوع اتصالات از آن ها برای وصل کردن لوله های درزدار استفاده می کنند . و همچنین اتصالات سیاه درزدار بیشتر در معرض پوسیدگی و خوردگی قرار می گیرند و برای وصل کردن لوله های مانیسمان گزینه مناسبی نمی باشد .

لیست قیمت اتصالات جوشی درزدار با برندهای مختلف در فروشگاه بورس لوله و اتصالات ایران جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.


قیمت اتصالات جوشی درزدار

با توجه به نوسانات بازار داخلی تمام قیمت هابی لوله و اتصالات هر روزه در حال تغییر می باشد شما مشتریان عزیز می توانیید جهت دریافت به روز قیمت اتصاالات سیاه درزدار با شماره 02166638402 -09124111251 تماس بگیرید.اتصالات جوشی درزدار دارای انواع مختلفی می باشد که جنس ، نوع کاربرد ، ضخامت ورق،، کیفیت مواد اولیه ، مقاومت مکانیکی ، برند و کشور سازنده و درصد خلوص فولاد  بر قیمت اتصالات سیاه درزدار تاثیر می گذارد

مقاومت اتصالات جوشی درزدار نسبت به اتصالات مانیسمان کمتر می باشد و قیمت اتصالات درزدار نسبت به اتصالات مانیسمان پایین تر و مقرون به صرفه می باشد و برای سیستم لوله کشی های ساده مناسب تر هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت اتصالات جوشی درزدار می توانید به صورت حضوری و اینترنتی  از طریق شمارههای تماس 02166638402 – 09124111251 اقدام به تهیه ی پیش فاکتور و لیست قیمت اتصالات سیاه درزدار اقدام نمایید.


بیشتر بخوانید : بازار لوله و اتصالات


روش ساخت اتصالات سیاه درزدار

سطح اتصالات درزدار به صورت جوش ودرز می باشد . برای ساخت اتصالات درزدار دو طرف قطعه یک اتصال به صورت جداگانه می سازند بعد از این مرحله دو قطعه روی هم قرار می دهند و کنارههای کار به کمک جوش به هم وصل می کنند . در بعضی مواقع برای ساخت اتصالات درز از لوله های درزدار استفاده می کنند . در این روش لوله ها را با قرار دادن در دمای بالا به شکل دلخواه در می آورند در مرحله آخر، لوله برش خورده تحت حرارت قرار گرفته و انسجام کامل می شود و شکل آن ثابت می شود..میزان خلوص فولاد در ساخت اتصالات جوشی درزدار هر چقدر بیشتر باشد میتوان اتصالات مرغوبتری بدست بیاوریم علاوه بر خلوص فولاد شرکت سازنده و رعایت استاندارد بر روی کیفیت محصولات اتصالات سیاه درزدار تاثیر می گذارد .

قیمت اتصالات درزدار به قیمت نمایندگی در فروشگاه بورس لوله واتصالات ایران جهت مشاوره محصولات اتصالات درزدار تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید : اتصالات دنده ای سیاه


کاربرد اتصالات سیاه درزدار

اتصالات درزدار در دو جنس فولاد و استیل ساخته می شود. اتصالات سیاه جوشی دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام در سیستم لوله کشی کاربرد خاصی دارند. برای اتصال لوله های فلزی به یکدیگر و انشعاب گرفتن و تبدیل سایز لوله از اتصالات سیاه درزدار استفاده می کنند.جوشی بودن اتصالات سیاه درزدار باعث آببندی دائمی و استحکام سیستم لوله کشی می شود .مقاومت ، فشار و دمای اتصالات سیاه درزدار کمتر از اتصالات سیاه بدون درز مانیسمان می باشد . اتصالات درزدار در برابر خوردگی و زنگزدگی مقاوم هستند و برای کاهش سایز خط لوله ، تغییر و گرفتن انشعاب در سیستم آبرسانی و گازرسانی ساختمان کاربرد دارند.

 • سیستم آبرسانی
 • صنایع غذایی و دارویی
 • پتروشیمی
 • موتورخانه
 • لوله کشی و اتصال لوله ها
 • انشعاب گرفتن و مسدود کردن سیالات

لیست قیمت لوله و اتصالات درزذار با بهترین قیمت و کیفیت و با برندهای معتبر


بیشتر بخوانید : اتصالات فلزی


مزایای اتصالات جوشی درزدار

 • دارای عمر طولانی می باشد
 • سطح صاف و یکنواخت
 • فرآیند تولید آن نسبت به دیگر اتصالات آسان
 • قیمت آن نسبت به اتصالات مانیسمان کمتر

اتصالات جوشی درزدار

اتصالات سیاه درزدار

استاندارد اتصالات سیاه درزدار

استاندارد ابعادی اتصالات سیاه درزدار مطابق با ASME B16.9 تعیین می شود و استاندارد آلیاژی آن مطابق ASTM A403 , A234 , A420  ساخته می شود.

لیست قیمت و مشخصات فنی اتصالات سیاه درزدار با برندهای مختلفی چون اتصالات سیاه درزدار ایران اتصال و اتصالات سیاه درزدار آریا را با بهترین درصد تخفیف از ما بگیرید.


بیشتر بخوانید : اتصالات جوشی بنکن


انواع اتصالات سیاه درزدار

 • زانو 90 درجه درزدار
 • سه راهی مساوی درزدار
 • سه راهی تبدیلی درزدار
 • کپ درزدار
 • بوشن درزدار
 • سردنده درزدار
 • تبدیل درزدار

جهت خرید انواع اتصالات سیاه درزدار با شماره 0216663840209124111251 تماس بگیرید.

زانو 90 درجه درزدار

برای تغییر مسیر لوله به اندازه 90 درجه از زانو 90 درجه درزدار استفاده می کنند . لوله درزدار را برای ساخت اتصالات درزدار به کار می برند ، لوله درزدار را با حرارت زیاد خم می کنند و به صورت زاویه ی 90 درجه شکل می دهند . اتصالات درزدار در سایزها و اندازهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند و سایز اتصالات با توجه به سایز لوله انتخاب می شود.

سه راهی مساوی درزدار

سه راهی مساوی درزدار برای ایجاد سه انشعاب مساوی و یکسان در مسیر لوله به کار می رود . وقتی لوله ای نیاز به ایجاد انشعابی برابر با لوله اصلی داشته داشته باشد سه راهی مساوی درزدار را به وسیله جوشکاری به عنوان رابط بین سه لوله به کار می برند .از یه راهی مساوی درزدار بیشتر برای لوله کشی گاز استفاده می شود .برای وصل لوله  و اتصالات گاز از روش جوشکاری butt weld استفاده می کنند.

سه راهی تبدیلی درزدار

سه  راهی تبدیلی مساوی  یا سه راهی نامساوی درزدار مانند سه راهی مساوی به عنوان رابط برای انشعاب گیری از لوله استفاده می شود ولی فرق آن در این است که اندازهای انشعاب گیری از لوله ها با هم متفاوت می باشد و یکی از رایج ترین نوع اتصاالات درزدار می باشد که بیشتر در صنایع تاسیساتی به کار می رود . سه راهی نامساوی درزدار در صنعت آب و فاضلاب ، خطوط لوله کشی آب رسانی کاربرد فراوانی دارد . قسمتی از سه راهی نامساوی کوچکتر از قطر داخلی لوله اصلی می باشد و وجود کلمه نامساوی به دلیل همین می باشد.


بیشتر بخوانید : اتصالات فشار قوی ساکت ولد


کپ درزدار

برای مسدود کردن انتهای لوله از کپ درزدار استفاده می شود . کپ درزدار در دو نوع استیل و فولادی تولید می شود و باید در انتخاب آن به سایز و ضخامت و ابعاد لوله توجه کرد.

بوشن درزدار

 برای ساخت بوشن درزداراز لوله درزدار استفاده می شود و داخل آن به صورت دنده ای می باشد . از بوشن درزدار برای وصل کردن دو لوله به یکدیگر و اتصال یک خط لوله کشی جوشی به یک خط دنده ای استفاده می کنند.

سردنده درزدار

سردنده درزدار به عنوان یکی از از رایج ترین نوع اتصالات جوشی درزدار و برای دنده دار کردن سر لوله استفاده می شود . سردنده درزدار برای لوله کشی گاز کاربرد دارد  و سردنده درزدار  NPT یکی از رایج ترین نوع اتصالات می باشد.

تبدیل درزدار

 تبدیل درزدار یکی از پرکاربردترین نوع اتصالات سیاه درزدار می باشد . تبدیل درزدار زمانی به کار می رود که بخواهیم قطر لوله را کوچک یا بزرگ کنیم و در کل می توان گفت برای وصل کردن دو لوله با اندازه های مختلف از تبدیل استفاده می کنیم . تبدیل دارای دو نوع می باشد تبدیل هم مرکز و غیر هم مرکز که با توجه به موقعیت سیستم از آن ها استفاده می شود.


بیشتر بخوانید : اتصالات مانیسمان


برندهای اتصالات سیاه درزدار

شرکت های تولیدی بسیار زیادی در داخل ایران اقدام به تولید انواع اتصالات درزدار نموده اند که از معروفترین این شرکت ها می توان به برند اتصالات جوشی درزدار ایران اتصال و اتصالات جوشی درزدارآریا ، اتصالات جوشی درزدار امین اتصالات جوشی درزدار میثاق اشاره نمود . جهت دریافت لیست قیمت نمایندگی اتصالات درزدار ایران اتصال و اتصالات درزدار آریا ، میقاق و اتصالات درزدار امین با نمایندگان فروش ما 0216663840209124111251 در تماس باشید .


بیشتر بخوانید : اتصالات فشار قوی دنده ایی


خرید اتصالات جوشی درزدار

برای خرید اتصالات جوشی درزدار می توانید برای مشاوره با کارشناسان فروش ما در بورس لوله واتصالات ایران در تماس باشید تا بتوانید خریدی مطمئن و آسان از لحاظ قیمت و کیفیت را تجربه کنید . و هچنین می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و حضوری انجام دهید جهت خرید اینترنتی اتصالات جوشی درزدار می توانید لیست اقلام مورد نیاز خود در زمینه اتصالات جوشی درزدار و دیگر لوازم تاسیساتی خود را به شماره 09124111251 در تلگرام و وات ساب ارسال نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان پیشفاکتور و لیست قیمت اتصالات سیاه درزدار را برای شما با بهترین قیمت و تخفیفات ارسال نمایند.


بیشتر بخوانید : لوله جوشی


برای استعلام قیمت و تخفیفات و همچنین دریافت پیش فاکتور و خرید اینترنتی انواع اتصالات سیاه درزدار با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید، تا در کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود . شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید.

شماره تماس : 02166638402 – 09124111251

تهیه ی پیش فاکتور و استعلام قیمت در تلگرام و وات ساب 09124111251

ساعت کار فرو شگاه :

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 7 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 2


آدرس : تهران ، بازار آهن شاد آباد ، مجتمع تجاری 17 شهریور ، بلوک B / د طبقه اول ، پلاک 158

تلفن : 02166638402

موبایل : 09124111251