اتصالات دنده ای گالوانیزه

لیست قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه

اتصالات دنده ای گالوانیزه ، نوعی از اتصالات فلزی می باشند که برای اتصال لوله فلزی و سایر تجهیزات مکانیکی به کار گرفته می شود و اتصال آن به شکل رزوه ای می باشد. اتصالات دنده ای قدیمی ترین رووش اتصال در سیستم لوله کشی می باشد و از این نوع اتصال فلزی در سایز بزرگ استفاده نمی کنند و تا سایز “6 موجود می باشد . اتصالات گاالوانیزه دنده ای دارای سطح صاف ، صیقلی و گالوانیزه می باشد از همین رو برای آبرسانی ساختمان و تهویه مطبوع از آن استفاده می کنند.

لیست قیمت و مشخصات فنی اتصالات دنده ای گالولنیزه در سایت بورس لوله و اتصالات ایران ، جهت اطلاع از قیمت انواع برندهای مختلف اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی برزیل ، اتصالات دنده ای گالوانیزه جورج فیشر ، اتصالات دنده ای گالوانیزه مک چینی و اتصالات دنده ای گالوانیزه چینی با ما در تماس باشید.

برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم درباره اتصالات گالوانیزه و لیست قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه با کارشناسان فروش ما 02166638402 – 09124111251 تماس حاصل نمایید .

جهت خرید و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران 02166638402 – 09124111251  تماس بگیرید.

جهت مشاهده محصولات فروشگاه بورس لوله و اتصالات و لیست قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه کلیک کنید.

اتصالات دنده ای گالوانیزه

براساس نوع

زانو گالوانیزه 45 درجه دنده ای

زانو 45 درجه گالوانیزه

زانو 45 درجه

زانو 90 درجه گالوانیزه

زانو 90 درجه گالوانیزه

زانو 90 درجه

سه راهی مساوی گالوانیزه

سه راهی مساوی گالوانیزه

سه راهی مساوی

سه راه تبدیلی گالوانیزه

سه راهی تبدیلی گالوانیزه

سه راهی تبدیلی

چپقی گالوانیزه

چپقی گالوانیزه

چپقی

بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه

بوشن

مغزی گالوانیزه

مغزی گالوانیزه

مغزی

روپیچ توپیچ گالوانیزه

روپیچ تو پیچ گالوانیزه

روپیچ تو پیچ

تبدیل گالوانیزه

تبدیل گالوانیزه

تبدیل

مهره ماسوره گالوانیزه

مهره ماسوره گالوانیزه

مهره ماسوره

درپوش گالوانیزه

درپوش گالوانیزه

درپوش

تولیدکنندگان اتصالات دنده ای گالوانیزه

براساس ساخت

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

توپی برزیل (TUPY)

اتصالات گالوانیزه مک چینی

اتصالات گالوانیزه مک چینی

مک چینی

اتصالات جورج فیشر

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

جورج فیشر +GF+

اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات گالوانیزه چینی

گالوانیزه چینی


لیست قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه

قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای

قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای  عوامل مختلفی همچون سایز ، نوع ، کیفیت ، برند و نرخ فولاد و … تاثیر می گذارد .با توجه به نوسانات بازار قیمت لوله و اتصالات در حال تغییر می باشد قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه نیز از این مستثنی نبوده شما عزیزان می توانید جهت دریافت لیست قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه و اطلاع از درصد تخفیفات با فروشگاه در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی برزیل ساخت کشور برزیل می باشد  و دارای بالاترین کیفیت می باشد و همین امر باعث قیمت بالای آن نسبت به دیگر اتصالات دنده ای گالوانیزه می باشد

اتصالات دنده ای گالوانیزه از جنس گالوانیزه و اتصال آن به خطوط نیز توسط دنده (رزوه ) و در صنعت بسیار کاربرد دارند و دارای انواع مختلفی می باشند که هرکدام کاربرد خاصی دارد در ادامه مطلب به مزایا ، کاربرد و انواع و برندهای مختلف آن به طور مختصر می پردازیم .


بیشتر بخوانید : بازار لوله و اتصالات نهران


کاربرد اتصالات دنده ای گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه دنده ای را با فلز روی (Zn) پوشش می دهند تا سطح صیقلی پیدا کنند. اتصالات دنده ای مانند اتصالات ساکت ولد برای لوله های با قطر کوچک استفاده می کنند . اتصالات دنده ای در سیستم آبرسانی و فاضلاب کاربرد دارند و بیشتر در آب آشامیدنی ، آتش نشانی ، سیستم های خنک کننده ی صنعتی استفاده می کنند.اتصالات گالوانیزه دنده ای دارای انواع مختلفی می باشند و رنگ ظاهر آن سفید می باشد

 • لوله کشی ساختمان و کارخانجات
 • آبرسانی در کشاورزی
 • صنایع صنعتی و پتروشیمی
 • تصفیه ی خانه های شهری
 • صنایع کشتی سازی
 • تجهیزات آتش نشانی
 • خطوط لوله
 • اتصال دو لوله به یکدیگر
 • تبدیل قطر لوله در لوله کشی
 • تغییر در جهت جریان سیال
 • ایجاد انشعاب در لوله اصلی

مزایای اتصالات دنده ای گالوانیزه

 • نحوه اتصال به صورت رزوه ای می باشد.
 • دارای سطح صاف و صیقلی
 • اتصالات فلزی دنده ای در سایزهای بزرگ به کار گرفته نمی شوند تا سایز “6 کاربرد دارد.
 • قابلیت آبندی مناسب در دما و فشار متوسط
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • نیاز داشتن به مهارت به مهارت نصب کم
 • کارآیی بالا
 • هزینه نسبتا کم

بیشتر بخوانید : اتصالات سیاه درزدار


معایب اتصالات دنده ای گالوانیزه

 • عدم کارایی در سیستم های خطرناک
 • خستگی و شکست دنده ها ناشی از ارتعاشات
 • حساس بودن به انبساط و انقباض تغییرات دما

استاندارد اتصالات دنده ای گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه دنده ای براساس استاندارد ASME B16.11 و استاندارد رزوه های اتصالات دنده ای براساس استاندارد NRT می باشد و به دلیل ایجاد رزوه ها اگر این رزوه ها در قسمت درون اتصال باشند یه آن توپیچ واگر رزوه در قسمت بیرونی اتصال باشد به آن روپیچ می گویند.

اتصالات دنده ای یکی از روشهای قدیمی اتصال سیستم لوله کشی می باشد که در استاندارد و سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند . اتصالات دنده ای در دو نوع گالوانیزه و سیاه تقسیم می شوند و جنس اتصالات دنده ای از انواع فولاد و چدن چکش خوار می باشد.


بیشتر بخوانید : اتصالات مانیسمان


اتصالات دنده ای گالوانیزه
لیست قیمت اتصالات دنده ای گالوانیزه

گالوانیزه کردن

یکی از راههای مقاوم سازی لوله و اتصالات فلزی گالوانیزه کردن آن ها می باشد . روی اتصالات دنده ای گالوانیزه یک لایه فلز نازک که از جنس روی می باشد روی  آلیاژ فلز اصلی قرار می دهند و اینکار باعث می شود که این لایه نسبت به آلیاژ اصلی مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و اکسیداسیون داشته باشد.


انواع اتصالات گالوانیزه دنده ای

اتصالات دنده ای گالونیزه در انواع مختلف تولید می شود که هر کدام داری کاربرد خاصی می باشند .

 • زانو گالوانیزه
 • سه راهی گالوانیزه
 • سه راهی تبدیل گالوانیزه
 • تبدیل گالوانیزه
 • مهره ماسوره گالوانیزه
 • بوشن گالوانیزه
 • روپیچ توپیچ گالوانیزه

زانوگالوانیزه :

زانو گالوانیزه در دو زاویه ی زانو گالوانیزه دنده ای 45 درجه و زانو گالوانیزه 90 درجه تولید می شود و برای زاویه دادن به خطوط لوله به کار گرفته می شوند.

سه  راهی گالوانیزه :

برای اتصالا سه لوله درزاویه 90 درجه در انشعابات ، وقتی هر سه طرف لوله به صورت دنده بیرون باشد استفاده می شود.

سه راهی تبدیلی گالوانیزه :

علاوه بر سه راهی گالوانیزه از سه راهی تبدیل گالوانیزه زمانی که دو طرف لوله یک سایز و طرف دیگر آن سایز دیگری داشته باشند به کار می برند.

تبدیل گالوانیزه :

برای کاهش یا افزایش و جهت دادن سایز انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه از تبدیل گالوانیزه استفاده می کنند

مهره ماسره گالوانیزه :

برای اتصال آسان و قابل باز شدن لوله گالوانیزه

روپیچ توپیچ گالوانیزه :

برای اتصال آسان و قابل باز شدن لوله گالوانیزه از روپیچ توپیچگالوانیزه استفاده می کنند و در دو نوع کوتاه ومعمولی می باشد.

مغزی گالوانیزه :

برای گرفتن و وصل کردن دو اتصال دنده داخل ( مادگی ) کاربرد دارد.


بیشتر بخوانید : اتصالات فلزی


برندهای اتصالات دنده ای گالوانیزه

جهت دریافت پیش فاکتور و لیست قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای با برندهایی همچون اتصالات گالوانیزه توپی برزیل ، اتصالات گالوانیزه مک چینی ، اتصالات گالوانیزه جورج فیشر و اتصالات گالوانیزه چینی شما می توانید از طریق تلگرام  و وات ساب با شماره 09124111251 در کمترین زمان لیست قیمت اقلام مورد نیاز خود را تهیه نمایید  یا به صورت حضوری اقدام نمایید کارشناسان فروش ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند.


اتصالات دنده ای

برای اتصال لوله های فولادی از اتصالات دنده ای استفاده می کنند . اتصالات دنده ای برای تغییر دنده مسیر حرکت لوله ، کاهش سایز ،مسدود کننده و انشعاب دهنده و برای عبور سیالات مایع و گاز کاربرد دارد و برای همین اتصالات دنده ای را در سایزها و استاندارد های گوناگون تولید و عرضه می کنند  . جنس اتصالات دنده ای از فولاد و چدن چکش خوار می باشد که به دو نوع گالوانیزه (آبکاری سرد و گرم ) سیاه تقسیم می شود.اتصالات دنده ای دارای استاندارد جهانی IOS  می باشند و دنده های خارجی آن از وع مخروطی و دنده های داخلی آن از نوع موازی می باشد .


بیشتر بخوانید : اتصالات فشار قوی


اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه دنده ای دارای مقاومت بالا در برابر سایش و خوردگی دارند و همین باعث طول عمر اتصالات گلوانیزه نسبت به اتصالات سیاه بیشتر باشد . اتصالات گالوانیزه دارای دو نوع ی باشند.

 • آبکاری سرد
 • آبکاری گرم

اتصالات گالوانیزه سرد

در اتصالات گالوانیزه سرد سطح اتصالات را با فلز روی به روش الکتریکی پوشانده و ضخامت پوشش روی بین 10 تا 15 میکرون می باشد. این آبکاری باعث زیبایی اتصالات گالوانیزه می شود و کارآیی خاصی ندارد و با گذشت زمان گالوانیزه آن از بین رفته و باعث پوسیدگی اتصالات می شود و همین امر باعث قیمت پایین این نوع اتصالات می باشد ولی باید توجه کرد که با ازبین رفتن گالوانیزه آن دچار پوسیدگی شده و باعث هزینه و خسارت می شود و مقرون به صرفه نمی باشد برای خریدار و باید در زمان خرید اتصالات گالوانیزه به این نکته توجه نمود . در روش گالوانیزه سرد فقط قسمت بیرونی گالوانیزه می شود و داخل قطعه انجام نمی شود و از نظر خوردگی با اتصالات سیاه هیچ فرقی ندارد.


اتصالات گالوانیزه گرم

اتصالات گالوانیزه گرم با روی پوشانده شده اند . اتصالات گالوانیزه گرم آگر پوشش آنها هم دچار شکستگی شود دچار زنگزدگی نمی شوند. روش آبکاری اتصالات گالوانیزه گرم به روش غوط وری بر اصول پتاسیل فلزها پایه ریزی شده است. فلزپوشیده شده دارای پتانسیل کمری نسبت به فلز پوشنده دارد .


برای استعلام قیمت و تخفیفات و همچنین دریافت پیش فاکتور و خرید اینترنتی انواع اتصالات دنده ای با کارشناسان فروش ما در بورس لوله و اتصالات ایران تماس بگیرید، تا در کمترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود . شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید.

شماره تماس : 02166638402 – 09124111251

تهیه ی پیش فاکتور و استعلام قیمت در تلگرام و وات ساب 09124111251

ساعت کار فرو شگاه :

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 7 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 2


آدرس : تهران ، بازار آهن شاد آباد ، مجتمع تجاری 17 شهریور ، بلوک B / د طبقه اول ، پلاک 158

تلفن : 02166638402

موبایل : 09124111251